Menu

Onze vestigingen

Heb je vragen over je werk? Heb je een suggestie of klacht? Of wil je informatie over vacatures, of over de status van je sollicitatie? Dan kun je terecht bij je contactpersoon van Actief. Typ hieronder je plaats of postcode in en vind de vestiging bij jou in de buurt!

Actief Werkt! Amersfoort

Actief Werkt! Amersfoort
Grote Haag 7
3811 HH Amersfoort

amersfoort@actiefwerkt.nl
033-3035947

Actief Werkt! Apeldoorn

Actief Werkt! Apeldoorn
Prins Willem Alexanderlaan 280
7311 SZ Apeldoorn

apeldoorn@actiefwerkt.nl
055-5221387

Actief Werkt! Arnhem

Actief Werkt! Arnhem
Willemsplein 22
6811 KD Arnhem

arnhem@actiefwerkt.nl
026-3033160

Actief Werkt! Boskoop

Actief Werkt! Boskoop
Burgemeester Colijnstraat 22b
2771 GD Boskoop

boskoop@actiefwerkt.nl
0172-551289

Actief Werkt! Breda

Actief Werkt! Breda
Van Coothplein 22
4811 NG Breda

breda@actiefwerkt.nl
076-5204304

Actief Werkt! Den Bosch

Actief Werkt! Den Bosch
Hennequinstraat 1
5212 NZ Den Bosch

DenBosch@actiefwerkt.nl
073-6122466

Actief Werkt! Drachten

Actief Werkt! Drachten
van Knobeldorffplein 26-28
9203 DJ Drachten

Drachten@actiefwerkt.nl
0512-519947

Actief Werkt! Eindhoven

Actief Werkt! Eindhoven
De Regent 2
5611 HW Eindhoven

Eindhoven@actiefwerkt.nl
040-2446988

Actief Werkt! Emmen

Actief Werkt! Emmen
Wimbledon 18
7825 SK Emmen

emmen@actiefwerkt.nl
06-58922770

Actief Werkt! Etten-Leur

Actief Werkt! Etten-Leur
Markt 25
4875 CB Etten-Leur

ettenleur@actiefwerkt.nl
076-3038107

Actief Werkt! Goes

Actief Werkt! Goes
Voorstad 3
4461 KK Goes

goes@actiefwerkt.nl
0113-745225

Actief Werkt! Groningen

Actief Werkt! Groningen
Herestraat 90
9711 LL Groningen

Groningen@actiefwerkt.nl
050-3051910

Actief Werkt! Harderwijk

Actief Werkt! Harderwijk
Luttekepoortstraat 57
3841 AW Harderwijk

Harderwijk@actiefwerkt.nl
0341-432211

Actief Werkt! Hardinxveld

Actief Werkt! Hardinxveld
Peulenstraat 222
3371 AS Hardinxveld Giessendam

Hardinxveld@actiefwerkt.nl
0184-208510

Actief Werkt! Heerlen

Actief Werkt! Heerlen
Akerstraat 46
6411 HB Heerlen

Heerlen@actiefwerkt.nl
045-5712121

Actief Werkt! Hengelo

Actief Werkt! Hengelo
Oldenzaalsestraat 19
7551 AM Hengelo

Hengelo@actiefwerkt.nl
074-3030046

Actief Werkt! Hoofddorp

Actief Werkt! Hoofddorp
Concourslaan 6
2132 DK Hoofddorp

Hoofddorp@actiefwerkt.nl
023-5540100

Actief Werkt! Houten

Actief Werkt! Houten
Het Wed 28
3995 DV Houten

houten@actiefwerkt.nl
030-3031214

Actief Werkt! Leeuwarden

Actief Werkt! Leeuwarden
Westerplantage 1
8911 DC Leeuwarden

leeuwarden@actiefwerkt.nl
058-3030760

Actief Werkt! Middelburg

Actief Werkt! Middelburg
Beenhouwerssingel 3
4331 MD Middelburg

Middelburg@actiefwerkt.nl
0118-629658

Actief Werkt! Nunspeet

Actief Werkt! Nunspeet
Stationslaan 37a
8071 CK Nunspeet

Nunspeet@actiefwerkt.nl
0341-258417

Actief Werkt! Ommen

Actief Werkt! Ommen
Vrijthof 5a
7731 CN Ommen

Ommen@actiefwerkt.nl
0529-450101

Actief Werkt! Oss

Actief Werkt! Oss
Oostwal 249
5341 KN Oss

oss@actiefwerkt.nl
0412-696585

Actief Werkt! Roosendaal

Actief Werkt! Roosendaal
Nieuwe Markt 79
4701 AE Roosendaal

roosendaal@actiefwerkt.nl
0165-562001

Actief Werkt! Rotterdam

Actief Werkt! Rotterdam
Kleiweg 117
3051 GL Rotterdam

Rotterdam@actiefwerkt.nl
010-2815055

Actief Werkt! Sneek

Actief Werkt! Sneek
Singel 80
8601 AM Sneek

sneek@actiefwerkt.nl
0515-745537

Actief Werkt! Terneuzen

Actief Werkt! Terneuzen
Axelsestraat 27a
4537 AB Terneuzen

Terneuzen@actiefwerkt.nl
0115-695538

Actief Werkt! Tilburg

Actief Werkt! Tilburg
Heuvelring 41
5038 CJ Tilburg

tilburg@actiefwerkt.nl
013-3033110

Actief Werkt! Twello

Actief Werkt! Twello
Marktplein 4
7391 DZ Twello

twello@actiefwerkt.nl
0571-287777

Actief Werkt! Vaassen

Actief Werkt! Vaassen
Dorpstraat 71
8171 BM Vaassen

Vaassen@actiefwerkt.nl
0578-576300

Actief Werkt! Veenendaal

Actief Werkt! Veenendaal
Prins Bernhardlaan 32
3901 CC Veenendaal

veenendaal@actiefwerkt.nl
0318-25 30 08

Actief Werkt! Vlaardingen

Actief Werkt! Vlaardingen
Kuiperstraat 92
3131 CH Vlaardingen

vlaardingen@actiefwerkt.nl
010-3182808

Actief Werkt! Waalwijk

Actief Werkt! Waalwijk
Grotestraat 201
5141 JS Waalwijk

waalwijk@actiefwerkt.nl
0416-745440

Actief Werkt! Weert

Actief Werkt! Weert
Emmasingel 53a
6001 BA Weert

Weert@actiefwerkt.nl
0495-542974

Actief Werkt! Wijchen

Actief Werkt! Wijchen
Elckerlycweg 22
6602 HJ Wijchen

wijchen@actiefwerkt.nl
024-2049690

Actief Werkt! Woerden

Actief Werkt! Woerden
Wagenstraat 12
3441 BM Woerden

woerden@actiefwerkt.nl
0348-214703

Actief Werkt! Zutphen

Actief Werkt! Zutphen
Overwelving 1
7201 LT Zutphen

Zutphen@actiefwerkt.nl
0575-743085

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn
Hooftstraat 53
2406 GD Alphen aan den Rijn

alphenaandenrijn@actiefwerkt.nl
0172-251055

Inhouse Amsterdam

Inhouse Amsterdam
Meibergdreef 9 D-01-21
1105 AZ Amsterdam

Amsterdamamc@actiefwerkt.nl
020-5666831

Inhouse Bergen op Zoom

Inhouse Bergen op Zoom
Drebbelstraat 7
4622 RC Bergen op Zoom

dkg@actiefwerkt.nl
06-10739476

Inhouse Moordrecht

Inhouse Moordrecht
Oostbaan 1090
2841 ML Moordrecht

inhousecyclus@actiefwerkt.nl
0182-547335

Inhouse Nunspeet

Inhouse Nunspeet
Oosteinderweg 104
8072 PD Nunspeet

gps@actiefwerkt.nl
0341-270021

Inhouse Schiphol

Inhouse Schiphol
Schipholboulevard 107
1118 BG Schiphol

Schiphol@actiefwerkt.nl
020-3163126

Inhouse Schoonmaak Oost

Inhouse Schoonmaak Oost
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

flexoost@actiefwerkt.nl
076-5232978

Inhouse Schoonmaak West

Inhouse Schoonmaak West
Takkebijsters 11
4717 BL Breda

hago@actiefwerkt.nl
076-5232978

Inhouse Schoonmaak Zuid

Inhouse Schoonmaak Zuid
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

flexzuid@actiefwerkt.nl
076-5232978

Inhouse Tilburg

Inhouse Tilburg
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

scholleipn@actiefwerkt.nl
06-51623555

Inhouse Utrecht

Inhouse Utrecht
Heidelberglaan 9
3584 CS Utrecht

umc@actiefwerkt.nl
06-53146625

Inhouse Venlo

Inhouse Venlo
Zonneveld 1
5993 SG Maasbree

venlo@actiefwerkt.nl
077-3210033

Middelburg Gemeenten

Middelburg Gemeenten
Beenhouwerssingel 3
4331 MD Middelburg

gemeente@actiefwerkt.nl
0118-629658


 

Actief bij de leukste werkgevers

Actief Werkt! vind je op locatie bij de leukste werkgevers. Of je nu op zoek bent naar een tijdelijke baan of voor langere tijd. Wij werken samen met veel verschillende bedrijven.



 

Op zoek naar een technische functie?

Als je op zoek bent naar een baan in de bouw of techniek zit je goed bij Actief Techniek. Wij weten alles over de branches waarin we werk bieden. Wij bemiddelen in de volgende branches: bouw, installatietechniek, groen, infra, schilders, metaal en offshore.