Menu

Onze vestigingen

Heb je vragen over je werk? Heb je een suggestie of klacht? Of wil je informatie over vacatures, of over de status van je sollicitatie? Dan kun je terecht bij je flexconsulent van Actief Werkt! op één van onze vestigingen. Typ hieronder je plaats of postcode in en vind de vestiging bij jou in de buurt!

Actief Werkt! Alphen a/d Rijn

Actief Werkt! Alphen a/d Rijn
Hooftstraat 53
2406 GD Alphen aan den Rijn

alphenaandenrijn@actiefwerkt.nl
0172 251055

Actief Werkt! Amersfoort

Actief Werkt! Amersfoort
Grote Haag 7
3811 HH Amersfoort

amersfoort@actiefwerkt.nl
033 - 303 59 47

Actief Werkt! Apeldoorn

Actief Werkt! Apeldoorn
Prins Willem Alexanderlaan 280
7311 SZ Apeldoorn

apeldoorn@actiefwerkt.nl
055 - 522 13 87

Actief Werkt! Arnhem

Actief Werkt! Arnhem
Willemsplein 16
6811 KB Arnhem

arnhem@actiefwerkt.nl
026 - 303 31 60

Actief Werkt! Boskoop

Actief Werkt! Boskoop
Burgemeester Colijnstraat 22B
2771 GD Boskoop

boskoop@actiefwerkt.nl
0172-551289

Actief Werkt! Breda

Actief Werkt! Breda
Van Coothplein 22
4811 NG Breda

breda@actiefwerkt.nl
076-520 43 04

Actief Werkt! Den Bosch

Actief Werkt! Den Bosch
Hennequinstraat 1
5212 NZ Den Bosch

denbosch@actiefwerkt.nl
073-6122466

Actief Werkt! Drachten

Actief Werkt! Drachten
Van Knobeldorffplein 26
9203 DJ Drachten

drachten@actiefwerkt.nl
0512-519947

Actief Werkt! Eindhoven

Actief Werkt! Eindhoven
De Regent 2
5611 HW Eindhoven

eindhoven@actiefwerkt.nl
040 244 6988

Actief Werkt! Etten-Leur

Actief Werkt! Etten-Leur
Markt 25
4875 CB Etten-Leur

ettenleur@actiefwerkt.nl
076-3038107

Actief Werkt! Goes

Actief Werkt! Goes

Nog geen vestiging in Goes

Goes@actiefwerkt.nl
0118-629658

Actief Werkt! Groningen

Actief Werkt! Groningen
Herestraat 90
9711 LL Groningen

groningen@actiefwerkt.nl
050 - 30 51 910

Actief Werkt! Harderwijk

Actief Werkt! Harderwijk
Luttekepoortstraat 57
3841 AW Harderwijk

harderwijk@actiefwerkt.nl
0341-432211

Actief Werkt! Hardinxveld

Actief Werkt! Hardinxveld
Peulenstraat 222
3371 AS Hardinxveld-Giessendam

hardinxveld@actiefwerkt.nl
0184-208510

Actief Werkt! Heerlen

Actief Werkt! Heerlen
Akerstraat 46
6411 HB Heerlen

heerlen@actiefwerkt.nl
045-571 21 21

Actief Werkt! Hengelo

Actief Werkt! Hengelo
Oldenzaalsestraat 19
7551 AM Hengelo

hengelo@actiefwerkt.nl
074-3030046

Actief Werkt! Hoofddorp

Actief Werkt! Hoofddorp
Concourslaan 6
2132 DK Hoofddorp

hoofddorp@actiefwerkt.nl
023-554 01 00

Actief Werkt! Hoofdkantoor

Actief Werkt! Hoofdkantoor
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

info@actiefwerkt.nl
076 - 530 20 60

Actief Werkt! Houten

Actief Werkt! Houten
Het Wed 28
3995 DV Houten

houten@actiefwerkt.nl
030-3031214

Actief Werkt! Leeuwarden

Actief Werkt! Leeuwarden
Westerplantage 1
8911 DC Leeuwarden

leeuwarden@actiefwerkt.nl
058 - 303 0760

Actief Werkt! Meppel

Actief Werkt! Meppel
Kruisstraat 28
7941 AN Meppel

meppel@actiefwerkt.nl
0522 - 228 142

Actief Werkt! Middelburg

Actief Werkt! Middelburg
Beenhouwerssingel 3
4331 MD Middelburg

middelburg@actiefwerkt.nl
0118-629658

Actief Werkt! Nijkerk

Actief Werkt! Nijkerk

Nog geen vestiging in Nijkerk

nijkerk@actiefwerkt.nl
06-12459270

Actief Werkt! Nunspeet

Actief Werkt! Nunspeet
Stationslaan 37a
8071 CK Nunspeet

nunspeet@actiefwerkt.nl
0341-258417

Actief Werkt! Ommen

Actief Werkt! Ommen
Vrijthof 5a
7731 CN Ommen

ommen@actiefwerkt.nl
0529-450101

Actief Werkt! Oss

Actief Werkt! Oss
Oostwal 249
5341 KN Oss

oss@actiefwerkt.nl
0412-69 65 85

Actief Werkt! Roosendaal

Actief Werkt! Roosendaal
Nieuwe Markt 79
4701 AE Roosendaal

roosendaal@actiefwerkt.nl
0165-56 20 01

Actief Werkt! Rotterdam

Actief Werkt! Rotterdam
Kleiweg 117
3051 GL Rotterdam

rotterdam@actiefwerkt.nl
010-2815055

Actief Werkt! Sneek

Actief Werkt! Sneek
Singel 80
8601 AM Sneek

sneek@actiefwerkt.nl
0515- 745537

Actief Werkt! Terneuzen

Actief Werkt! Terneuzen
Axelsestraat 27a
4537 AB Terneuzen

terneuzen@actiefwerkt.nl
0115-69 55 38

Actief Werkt! Tilburg

Actief Werkt! Tilburg
Heuvelring 41
5038 CJ Tilburg

tilburg@actiefwerkt.nl
013-3033110

Actief Werkt! Twello

Actief Werkt! Twello
Marktplein 4
7391 DZ Twello

twello@actiefwerkt.nl
0571-287777

Actief Werkt! Vaassen

Actief Werkt! Vaassen
Dorpsstraat 71
8171 BM Vaassen

vaassen@actiefwerkt.nl
0578 - 57 63 00

Actief Werkt! Veenendaal

Actief Werkt! Veenendaal
Wageningselaan 2
3903 LA Veenendaal

veenendaal@actiefwerkt.nl
0318-253008

Actief Werkt! Waalwijk

Actief Werkt! Waalwijk
Grotestraat 201
5141 JS Waalwijk

waalwijk@actiefwerkt.nl
0416-745440

Actief Werkt! Weert

Actief Werkt! Weert
Emmasingel 53a
6001 BA Weert

weert@actiefwerkt.nl
0495-54 29 74

Actief Werkt! Wijchen

Actief Werkt! Wijchen
Elckerlycweg 22
6602 HJ Wijchen

wijchen@actiefwerkt.nl
0242049690

Actief Werkt! Woerden

Actief Werkt! Woerden
Wagenstraat 12
3441 BM Woerden

woerden@actiefwerkt.nl
0348-214703

Actief Werkt! Zutphen

Actief Werkt! Zutphen
Overwelving 1
7201 LT Zutphen

zutphen@actiefwerkt.nl
0575-743085

Inhouse Amsterdam UMC

Inhouse Amsterdam UMC
Meibergdreef 9, D-01-217
1105 AZ Amsterdam

amc@actiefwerkt.nl
020-566 68 31

Inhouse Cyclus

Inhouse Cyclus
Oostbaan 1090
2841 ML Moordrecht

inhousecyclus@actiefwerkt.nl
0182-547335

Inhouse DKG Keukenfabriek

Inhouse DKG Keukenfabriek
Drebbelstraat 7
4622 RC Bergen op Zoom

dkg@actiefwerkt.nl
06-10739476

Inhouse G.P.S. Nunspeet

Inhouse G.P.S. Nunspeet
Oosteinderweg 104
8072 PD Nunspeet

gps@actiefwerkt.nl
0341-270021

Inhouse Gemeente Middelburg

Inhouse Gemeente Middelburg
Beenhouwerssingel 3
4331 MD Middelburg

gemeente@actiefwerkt.nl
0118-62 96 58

Inhouse Schiphol

Inhouse Schiphol
Schiphol Boulevard 199
1118 BG Schiphol

schiphol@actiefwerkt.nl
020-3163126

Inhouse Scholle IPN

Inhouse Scholle IPN
Jellinghausstraat 38
5048 AZ Tilburg

scholleipn@actiefwerkt.nl
06-83715722

Inhouse UMC Utrecht

Inhouse UMC Utrecht
Heidelberglaan 9
3584 CS Utrecht

umc@actiefwerkt.nl
06-83669753

Inhouse Venlo

Inhouse Venlo
Zonneveld 1
5993 SG Maasbree

venlo@actiefwerkt.nl
077-3210033

Schoonmaak regio Noord-Oost

Schoonmaak regio Noord-Oost
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

schoonmaak.noordoost@actiefwerkt.nl
076-523 29 78

Schoonmaak regio West

Schoonmaak regio West
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

schoonmaak.west@actiefwerkt.nl
076-523 29 78

Schoonmaak regio Zuid

Schoonmaak regio Zuid
Takkebijsters 11
4817 BL Breda

schoonmaak.zuid@actiefwerkt.nl
076 - 523 29 78